Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Skrzydlice - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

198 000 zł2 713 m² 72,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka położona w zacisznym miejscu. Teren płaski. Dojazd utwardzoną drogą gruntową. Dostępne media: energia elektryczna. Działka w sąsiedztwie lasu. Wokół luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł61 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Największe zalety! Świetna lokalizacja, centrum miasta Kamienica po remoncie 2 piętro Niski czynsz Gotowe do zamieszkania od zaraz Oferujemy na sprzedaż bardzo ciepłe i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect Prezentuje Na sprzedaż 3 działki - Karłowiec, gm. Mirsk (wyłączność) Przedmiotem sprzedaży są trzy działki położone w Karłowcu. Dla terenu (przed podziałem).

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł93,81 m² 7 451,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z ogrodem w stanie deweloperskim. Dwupoziomowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł500 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nowa niższa cena! Gospodarstwo w urokliwej wiosce w gminie Platerówka. Piętrowy budynek mieszkalny i zabudowania gospodarcze tworzące dziedziniec w kształcie kwadratu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łagów

Łagów(Skrzydlice + 14 km)

213 720 zł1 096 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka nr 4 W promocyjnej cenie! 195 zł/m2! nie przegap tej okazji! oferta ograniczona czasowo! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działki budowlane z cudownym.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł39,04 m² 5 993,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,04 m2, zlokalizowane na 3,5 piętrze w zadbanym budynku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł292,80 m² 2 390,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:136 m²

Oferta sprzedaży kamienicy W zgorzelcu Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż kamienica o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł386 m² 6 088,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony w sercu miasta, na przestronnej działce o powierzchni 1321 m , otoczonej licznymi nasadzeniami krzewów i kwiatów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trójca

Trójca(Skrzydlice + 13 km)

900 000 zł118 m² 7 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 248 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom jednorodzinny na dużej działce w spokojnej okolicy. Dom składa się z : Parter: - korytarz z szerokimi, drewnianymi schodami prowadzącymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Skrzydlice

Skrzydlice,dolnośląskie

209 000 zł51 701 m² 4,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż grunty rolne o powierzchni 5,1701 ha w miejscowości Skrzydlice. W skład areału wchodzą grunty orne klasy R III b, IV b, v oraz łąki i pastwiska klasy.